search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Polo męskie Columbia Zero Rules Polo Shirt Omni Freeze-Bright Indigo

opinie kupujących pozostaw opinię
199,90zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199.90 PLN

Wybierz kolor
Polo męskie Columbia Zero Rules Polo Shirt Omni Freeze-Bright Indigo
Polo męskie Columbia Zero Rules Polo Shirt Omni Freeze-Black
Polo męskie Columbia Zero Rules Polo Shirt Omni Freeze-Red Quartz
Polo męskie Columbia Zero Rules Polo Shirt Omni Freeze-Columbia Grey Heather
Polo męskie Columbia Zero Rules Polo Shirt Omni Freeze-Stone Green
Wybierz rozmiar
M L XL XXL

Towar jest niedostępny. Powiadom mnie, kiedy się pojawi.

Podaj adres email:
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sklep moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
tabela rozmiarów
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.

Polo męskie Columbia  Zero Rules ™ przygotowana w szczególności dla miłośników klasycznego stylu na szlaku. Pomimo tradycyjnego wyglądu model ten ma niemal wszystkie cechy, które pozwolą wydajnie i szybko odprowadzić nadmiar ciepła i wilgoci.Koszulka idealnie nadaje się na ciepłe i upalne dni, również do wszelkiego rodzaju wysiłku fizycznego. Koszulka stworzona dla wszystkich poszukujących ochrony przed wysoką temperaturą, promieniowaniem słonecznym i nadmiarem wilgoci. Wykonana z materiału o naszpikowanego nowoczesną technologią marki Columbia. Unikatowe pierścienie technologii Omni-Freeze® Zero obniżają pod wpływem wilgoci temperaturę materiału, przynosząc ulgę w upalne dni. Technologia odprowadzania ciepła umożliwia rozpraszanie ciepła ciała, zapewniając znaczne ochłodzenie w gorące dni, dzięki czemu można dłużej przebywać na świeżym powietrzu. Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie. Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.


Dlaczego polo męskie Columbia  Zero Rules ™:

 • Materiał 100% Poliester
 • Technologia Omni Freeze Zero
 • Technologia Omni Wick
 • Technologia Omni Shade UPF30
 • Klasyczny prosty krój

  Rodzaj sportu
  Active

  Kraj pochodzenia
  Bangladesh

  Materiał
  Fabric: 100% Polyester

  Wymiary
  Środkowa część pleców : 27cal / 68.5cm

 

Omni-Shade® – ochrona przeciwsłoneczna
Technologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.
 

Omni-Freeze® – zaawansowane chłodzenie
Nasza technologia odprowadzania ciepła umożliwia rozpraszanie ciepła ciała, zapewniając znaczne ochłodzenie w gorące dni, dzięki czemu można dłużej przebywać na świeżym powietrzu.

 

Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
WiadomośćW tabelach przedstawiono wymiary ciała, a nie wymiary produktów.

Polecamy również
FB