search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Buty / Columbia

rozmiar
Płeć


Columbia Sportswear Company (notowanana Nasdaq: COLM) pojawiła się w Polsce po raz pierwszy wlatach 90., za pośrednictwem firm dystrybucyjnych. Rosnący popyt na zaawansowaną technologicznie odzież sportową, z bezpośrednim wskazaniem na znaną markę Columbia Sportswear, spowodował, że firma zdecydowała się zaistnieć w Polsce jako niezależny podmiot, jej dystrybucja opiera się na bezpośrednich umowach z wybranymi sklepami w całej Polsce. Columbia Sportswear Company to synonim zaawansowanej technologicznie odzieży sportowej dla wszystkich lubiących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Columbia to marka, która oprócz prestiżu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania. W port folio firmy Columbia Sportswear znajdują się takie marki jak: Columbia, Sorel, Montrail, Mountain Hardwear, Pacific Trail. W asortymencie Columbii dostępne są produkty w kategoriach: odzież wierzchnia, kurtki, polary, koszule, spodnie, softshelle, odzież sportowa, obuwie i akcesoria. W ofercie Columbi miedzy innymi buty łączące w sobie właściwości wodoodporne dzięki OutDry Extreme oraz funkcji zapobiegania utracie ciepła, co zapewnia ocieplina Omni-Heat o gramaturze 600 i wyściółka Omni-Heat Reflctive. Buty posiadają podeszwy Michelin Ice Control, gwarantujące doskonałą przyczepność na oblodzonych powierzchniach.

W sklepie Polstor.pl znajdziecie świetne buty renomowanej amerykańskiej marki Columbia. Jak dobrać odpowiedni rodzaj obuwia i jak dopasować buty do swoich potrzeb i do warunków, w jakich będziemy z nich korzystać. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko doskonałej jakości asortyment, ale również niezbędne informacje i wskazówki. Dobrze dobrane buty to podstawa gdy zamierzamy w nich korzystać  z długich wędrówek , biegania, wspinaczki i inne aktywności. Żle dopasowane  obuwie może prowadzić do przykrych wypadków.

Jak wobec tego dopasować buty do swoich potrzeb?
 

Dopasowanie do stopy, istotne jest właściwe dobranie rozmiaru i profilu obuwia. Zapewniamy sobie wówczas nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo.
 

Dostosowanie do warunków zewnętrznych, niezwykle ważna cecha butów outdoorowych to nieprzemakalność. Warto sprawdzić, czy producent oferuje buty z membraną nieprzypuszczającą wody.
 

Wytrzymałość. podeszwa to najważniejsza część buta, ponieważ chroni stopę przed obciążeniami. Powinna zapewniać przyczepność i zapobiegać poślizgom. Zewnętrzna część z reguły posiada bieżnik, który pozwala na lepsze trzymanie się podłoża, sprawdza się zarówno na piasku, jak i na kamieniach czy skale.

Sprawdź ofertę sklepu. Skorzystaj z naszego asortymentu i wybierz idealne buty dla siebie. Męskie oraz damskie obuwie sportowe i turystyczne. Zapraszamy do zapoznania się z oferta

FB