search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Helly Hansen / Kolekcja damska / Płaszcze

rozmiar
Płeć


Firma Helly Hansen powstała w 1877 roku w Moss w Norwegii. Obecnie jej siedziba mieści się w Oslo.Helly Hansen w swojej ofercie posiada odzież typowo żeglarską  a także odzież dla sportów zimowych i outdoorowych.Silną pozycję stanowią także buty- trekkingowe, przełajowe, miejskie.Helly Hansen to ponad 130 lat tradycji, wzbogaconej nowoczesnymi technologiami. Jeżeli uprawiasz sporty outdoorowe, żeglujesz a przygoda jest nieodłącznym elementem Twojego życia – produkty tej firmy są w sam raz dla Ciebie!.Projektanci marki Helly Hansen  nie zapominieli także o estetyce. Stylowe kroje, praktyczne, a jednocześnie ozdobne detale czy rewelacyjna kolorystyka to cechy, dzięki którym płaszcze damskie Helly Hansen świetnie odnajdują się na ulicach miast. W kolekcji letniej Helly Hansen zadbało o wszystkie elementy a w szczególności o oddychalnośc i wodoodprnośc - wszystkie szwy są zabezpieczone aby nie przedostała się przez nie ani jedna kropelka deszczu.Płaszcze mają otwory wentylujące, wykonane są z dwuwarstwowej membrany Helly Tech.Plaszcze z kolekcji zimowej to pokaz kunsztu wykonania i estetyki.Polecane płaszcze ocieplane rewelacyjną ociepliną Primaloft.
 

Płaszcze przeciwdeszczowe – modele płaszczy wykonane z odpornego na wilgoć materiału świetnie sprawdzą się przez cały rok. Aby zapewnić sobie wysoki poziom ochrony przed przemoczeniem warto wybierać modele z kapturem – osłoni on głowę i twarz przed opadami. Odzież przeciwdeszczowa stanowi istotny element stroju każdego żeglarza a zarazem sprawdzą się również w warunkach miejskich.
 

Płaszcze puchowe i syntetyczne, parki, modele zimowe – grube wypełnienie kurtki zapewnia doskonałą ochronę w czasie najchłodniejszych sezonów. Płaszcze Helly Hensen zapewniają dobry poziom ochrony również przed deszczem oraz wiatrem.Helly Hansen w większości kurtek stosuje ocieplinę Primaloft.

FB