search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Sorel

rozmiar
Płeć


Przejrzyj ofertę butów Sorel, a na pewno znajdziesz coś dla siebie! Historia butów Sorel sięga 1908 roku, gdy rodzina Kaufman z Ontario rozpoczęła produkcję butów na zimę. Marka Sorel została zarejestrowana w 1962 roku i szybko odniosła sukces, ponieważ jako pierwsza marka na świecie zaproponowała buty wykonane ze skóry pokrytej wulkanizowaną gumą, z gumową podeszwą i wyjmowaną wkładką ocieplającą – idealną na surową, kanadyjską zimę i górskie wyprawy w kopnym śniegu. Współpraca  opiera się na bezpośrednich umowach z wybranymi sklepami w całej Polsce. Parę lat temu marka ta zeszła jednak z gór do zupełnie nowego świata. Sorel odważnie wkroczył w świat mody i dostosował wzornictwo do potrzeb współczesnej ulicy nie tracąc przy tym nic ze swych podstawowych walorów użytkowych i odporności na ekstremalne, zimowe warunki.

Sorel to od lat synonim jakości, trwałości, wygody i nietypowej estetyki.  Buty Sorel były już wszędzie – sprawdziły się na modowych wybiegach i w trakcie wypraw na biegun południowy. Dzięki ciekawej estetyce, kolorom i wzornictwu doskonale odnalazły się na ulicach miast i stopach miłośników mody. Ich fanami są m.in. Brad Pitt, Kate Hudson, Tom Cruise i Justin Timberlake. Zobacz bogata ofertę, prezentujemy szeroką gamę interesujących modeli w wielu kolorach, takich jak damskie i męskie buty Sorel. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! 
W sklepie Polstor.pl znajdziecie państo ofertę marki Sorel, obejmującą buty zimowe – zarówno męskie, damskie oraz młodzieżowe o sportowym, oraz casualowym charakterze. Cechują się one podwyższoną cholewką, sięgającą za kostkę lub wyżej. Dzięki temu lepiej chronią nogi w terenie zaśnieżonym i oblodzonym. Wiele modeli butów zimowych Sorel jest wykończonych futerkiem – co gwarantuje jeszcze wyższy komfort cieplny. Buty Sorel posiadają atrakcyjnym wyglądem a przede wszystkim gwarantują trwałość i niezawodność w użytkowaniu – każdy użytkownik znajdzie dla siebie taki model, który najlepiej będzie odpowiadał jego potrzebom

FB