Do każdego wysłanego towaru dołączamy paragon lub fakturę VAT, który jest dowodem zakupu. 
W każdej chwili możesz wejść na swoje konto, aby zobaczyć co dzieje się z Twoim zamówieniem.
Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia. Wpisując numer listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej FedEx można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się paczka.
 

Koszty przesyłki: 
 

ODBIÓR WŁASNY

Odbiór własny to koszt 0zł - wymaga on odbioru towaru w siedzibie firmy Rzeszów ul Krakowska 20 Galeria Nowy Świat - przed odbiorem prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem  504 705 164  w celu potwierdzenia czy towar jest na miejscu czy dopiero jest zamówiony. Jeżeli produkt jest dostępny sami informujemy klienta o dostępności. Maksymalna kwota zamówienia nie może przekraczać 2000 zł. Zamówienia powyżej tej wartości realizujemy tylko po telefonicznym uzgodnieniu.

 

KURIER FedEx
 

  • 15 PLN  przedpłaty na konto lub płatność DotPay
  • 19 PLN  pobranie - cała kwota zamówienia płatna u kuriera (maksymalna kwota zamówienia nie może przekraczać 2000 zł)
  • przy zakupie powyżej 499 zł - WYSYŁKA GRATIS (nie dotyczy wysyłki za podbraniem)

 

Wysyłka zagraniczna  KURIER FedEx
 

Europa - 50 zł
Australia & New Zealand - 150 zł
North America - 100 zł

Russia,Ukraine,Croatia,Turkey,Slovenia - 120 zł

 

Czas realizacji zamówienia.

Produkty które posiadamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) w przypadku przesyłki pobraniowej, lub w ciągu 24 godzin (w dni robocze) po otrzymaniu wpłaty na konto.Produkty te są oznaczone terminem dostawy 24 h

Produkty z terminem realizacji 7-10 dni są zaznaczone pod indywidualne zamowienie.Każdy zakup dokonany u nas w sklepie internetowym podlega regulacjom prawnym dotyczącym sprzedaży na odległość.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, w sytuacji braku dostępności towaru (kontaktujemy się w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia). Prosimy o podanie numeru telefonu,