search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia / Kolekcja męska / Polary Softshelle bluzy

rozmiar
Płeć


Columbia Sportswear Company (notowanana Nasdaq: COLM) pojawiła się w Polsce po raz pierwszy wlatach 90., za pośrednictwem firm dystrybucyjnych. Rosnący popyt na zaawansowaną technologicznie odzież sportową, z bezpośrednim wskazaniem na znaną markę Columbia Sportswear, spowodował, że firma zdecydowała się zaistniećw Polsce jako niezależny podmiot, jej dystrybucja opiera się na bezpośrednich umowach z wybranymi sklepami w całej Polsce.Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą polarów męskich, które sprawdzą się zarówno na szlaku, jak i podczas odpoczynku w górskim schronisku. Polary męskie Columbia idealne dla poszukujących wyjątkowo ciepłego, lekkiego i komfortowego ubioru, w szczegolności polecamy polary z kolekcji Titanium przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Polary Columbia mogą być używane o każdej porze dnia i kilka miesięcy w roku, ponieważ w zalezności od grubości, pozwala nam wygodnie założyć go w inne ciepłe ubrania zimą lub bez niczego nosić wiosną lub latem.
Ochrona przed wiatrem – wiatroszczelność jest istotną cechą odzieży outodoorowej, nie tylko zimą czy jesienią ale również wiosną i latem. Kiedy chłodny wiatr sprawia, że podczas wysiłku można zmarznąć i odczuć dotkliwe skutki wychłodzenia organizmu, zwłaszcza w górach czy nad morzem, dlatego zapoznaj się z ofertą kurtek i softshelli marki Columbia.

W sklepie Polstor.pl dostępne są również komfortowe, ciepłe kurtki i bluzy z polaru, wygodne bezrękawniki, doskonale sprawdzające się w okresie przejściowym między zimą a ciepłymi wiosennymi dniami czy komfortowe kurtki do noszenia na co dzień, cechujące się atrakcyjnym designem, dopasowane do potrzeb kobiet i mężczyzn.

FB