search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Buty

rozmiar
Płeć


Zobacz ofertę butów renomowanych marek Sorel, Columbia, Helly Hansen. Gwarancja wygody. Poszukując odpowiednich butów, warto zwrócić uwagę na gatunek materiałów, z których zostały wykonane. Szukasz obuwia męskiego  oraz damskiego, które zapewnią Twoim stopom wygodę niezależnie od okoliczności? W sklepie Polstor.pl znajdziecie świetne buty znanych marek. Jak dobrać odpowiedni rodzaj obuwia i jak dopasować buty do swoich potrzeb i do warunków, w jakich będziemy z nich korzystać. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko doskonałej jakości asortyment, ale również niezbędne informacje i wskazówki.

Dobrze dobrane buty to podstawa gdy zamierzamy w nich korzystać  z długich wędrówek , biegania, wspinaczki i inne aktywności. Żle dopasowane  obuwie może prowadzić do przykrych wypadków.

Jak wobec tego dopasować buty do swoich potrzeb?
 

Dopasowanie do stopy, istotne jest właściwe dobranie rozmiaru i profilu obuwia. Zapewniamy sobie wówczas nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo.

Dostosowanie do warunków zewnętrznych, niezwykle ważna cecha butów outdoorowych to nieprzemakalność. Warto sprawdzić, czy producent oferuje buty z membraną nieprzypuszczającą wody.

Wytrzymałość. podeszwa to najważniejsza część buta, ponieważ chroni stopę przed obciążeniami. Powinna zapewniać przyczepność i zapobiegać poślizgom. Zewnętrzna część z reguły posiada bieżnik, który pozwala na lepsze trzymanie się podłoża, sprawdza się zarówno na piasku, jak i na kamieniach czy skale.

Sprawdź ofertę sklepu. Skorzystaj z naszego asortymentu i wybierz idealne buty dla siebie. Męskie oraz damskie obuwie sportowe i turystyczne.

FB