search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

XERO SHOES

Płeć


Xero-shoes Wybierz buty dopasowane do potrzeb
 

W ofercie znajdziesz niezawodne i wygodne obuwie sportowe marki Xero-shoes. Chodzenie w nich jest tak komfortowe, że możesz zapomnieć o tym, że masz na nogach buty. Zapewnij sobie najwyższy poziom wygody i wybierz buty Xero-shoes idealne na krótkie wycieczki, jak i długie wyprawy. Niezastąpione bez względu na to, gdzie właśnie się wybierasz.
 

Buty dla wymagających

Ze względu na szereg zalet butów marki Xero-shoes, spełnią one nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do kształtu stóp. Zapewnia to wygodę i komfort nawet podczas długich wędrówek. Ich podeszwy równomiernie rozkładają ciężar na całej powierzchni, co jednocześnie sprzyja zachowaniu prawidłowej postawy ciała.

 

  NATURALNE DOPASOWANIE

Szerokie noski umożliwiają rozłożenie palców u stóp i rozluźnienie. Niepodwyższona pięta „Zero-drop” zapewnia prawidłową postawę.

 

  NATURALNE UCZUCIE

Elastyczne podeszwy pozwalają stopie zginać się i wyginać w naturalny sposób. Niska konstrukcja zapewniająca równowagę i zwinność.

 

  NATURALNY RUCH

Nasza opatentowana podeszwa FeelTrue pozwala bezpiecznie poczuć świat, chroniąc stopę, jednocześnie dostarczając mózgowi informacji zwrotnych i stymulacji, których potrzebuje.

FB