search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia / Kolekcja męska / Bielizna termoaktywna

rozmiar
PłećNiezbędny element każdego treningu

Columbia Sportswear Company
 (notowanana Nasdaq: COLM) pojawiła się w Polsce po raz pierwszy wlatach 90., za pośrednictwem firm dystrybucyjnych. Rosnący popyt na zaawansowaną technologicznie odzież sportową, z bezpośrednim wskazaniem na znaną markę Columbia Sportswear, spowodował, że firma zdecydowała się zaistniećw Polsce jako niezależny podmiot, jej dystrybucja opiera się na bezpośrednich umowach z wybranymi sklepami w całej Polsce. Bielizna termoaktywna męska marki Columbia to niezwykle praktyczny element garderoby. Odzież oddychająca wykonana z najlepszych tkanin w połączeniu z rewelacyjnym materiałem Omni Heat zapewniającym zarówno skuteczną ochronę cieplną jak i dobre odprowadzanie wilgoci. Zachęcamy do sprawdzenia właściwości termicznej bielizny oraz zapoznania sie z opiniami klientów. W sezonie letnim Columbia przygotowała dla najbardziej wymagających klientów bieliznę z Omni Freeze, która w połączeniu z potem daje uczucie chłodu.
​​​​​​​
Pozwól swojemu ciału osiągać najwyższy komfort podczas każdego treningu

Ubranie noszone najbliżej skóry decyduje o naszym komforcie podczas wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu. Dlatego Columbia linię bielizny termicznej opracowała wspólnie z czołowymi fizjologami i w oparciu o unikatową wyściółkę Omni-Heat® Reflective.
Połączenie odbijających ciepło srebrnych kropek z pochłaniającym wilgoć, oddychającym materiałem, zapewnia ciepło i komfort. Nowa linia bielizny termicznej – Baselayer Extreme została zaprojektowana dla największych zmarzluchów. Cechuje ją większa grubość oraz puszysty w dotyku i zwiększający wygodę materiał zastosowany w tylnej części.

FB