search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Musto

rozmiar
PłećSportowy komfort na co dzień z Musto

Przejrzyj ofertę marki Musto, a na pewno znajdziesz coś dla siebie! Musto to marka odzieżowa z siedzibą w Anglii. Marka została założona w 1965 roku przez Keitha Musto, brytyjskiego żeglarza i inżyniera olimpijskiego. Musto sprzedaje ubrania żeglarskie, odzież jeździecką, odzież strzelecką i odzież outdoorową typu lifestyle. W 1979 roku Musto opracował pierwszy trójwarstwowy system odzieży dla żeglarzy. W 1987 Keith Musto zdobył nagrodę British Design Council Award za swoją odzież oceaniczną. W 1989 Musto stał się dostawcą RNLI dla załóg morskich łodzi ratunkowych. W 2010 roku firmie przyznano królewskie nakazy, nazywając ich oficjalnymi dostawcami od królowej Elżbiety i jej męża. Współpracowała blisko z Zarą Phillips, aby wprowadzić wspólnie zaprojektowaną gamę odzieży jeździeckiej o nazwie ZP176. W 2017 r. Musto został przejęty przez norweskiego producenta odzieży outdoorowej Helly Hansen, który został następnie zakupiony w 2018 r. Przez kanadyjskiego detalistę Canadian Tire. Musto sponsoruje brytyjską żeglarzkę Ellen MacArthur od 1994 roku. Sponsorowali Vestas Sailrocket i Pete Gossa i jego załogę w Spirit of Mystery. Musto był sponsorem tytularnym Musto Skiff. W jeździectwie sponsorują Zarę Phillips, William Fox-Pitt, Kristinę Cook i Matthew Wrighta.
 

IDEALNE DO CODZIENNEGO STOSOWANIA, GDY KOMFORT I STYL SĄ RÓWNIE WAŻNE

Musto Lifestyle to seria bardzo wygodnych i sportowych ubrań codziennego użytku. Ubrania wykonane z najnowocześniejszych materiałów regulują temperaturę i nadają się zarówno na letnie dni, jak i chłodne wiosenne poranki.

Sportowy komfort na co dzień

Oferta skierowana jest do najszerszej grupy odbiorców, nie ograniczając go wyłącznie do miłośników aktywności fizycznej. Każdy z nas zasługuje na najwyższy komfort, dlatego prezentowane przez renomowna angielskiej marki Musto modele świetnie sprawdzą się do użytkowania na co dzień. Produkty damskie oraz męskie, wchodzące w skład naszej kompleksowej oferty, są bardziej odporne, wytrzymałe, lekkie, praktyczne i wyposażone w zaawansowane właściwości niż klasyczne modele. Dzięki temu można osiągnąć o wiele większą swobodę ruchów oraz być w pełni przygotowanym na każde warunki atmosferyczne. 

FB