search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia / Kolekcja damska

rozmiar
Płeć


1 2 3

Produkty Columbia cieszą się najwyższym, międzynarodowym uznaniem z uwagi na ich wysoką jakość, wytrzymałość, funkcjonalność, wzornictwo i wykorzystywanie w produkcji najbardziej zaawansowanych technologii. Columbia Sportswear Company to synonim zaawansowanej technologicznie odzieży sportowej dla wszystkich lubiących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Columbia to marka, która oprócz prestiżu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania. W port folio  firmy Columbia  Sportswear  znajdują się takie marki jak: ColumbiaSorel, Montrail,  Mountain Hardwear, Pacific Trail. W asortymencie Columbii dostępne są produkty damskie w kategoriach: odzież wierzchnia, kurtki, polary, koszule, spodnie, softshelle, odzież sportowa, obuwie i akcesoria.Siedziba: Portland, Oregon, Stany Zjednoczone. Columbia, wraz ze swoją najnowszą kolekcją damską chce nam towarzyszyć proponując odzież dla aktywnych kobiet idealną zarówno na deszczowe, jak i upalne dni. Tworzone przez Columbię technologie odpowiedzą na nasze potrzeby i najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Odzież sportowa przez wiele osób postrzegana jest jako wygodna, ale niezbyt stylowa. Nie jest to jednak prawda. Columbia Sportswear Company oferują nam komfortowe w noszeniu ubrania oraz obuwie, które jednocześnie są modne i bardzo dobrze wyglądają zarówno podczas uprawiania sportu, wycieczki za miasto jak i na co dzień. To co wygodne czy sportowe nie zawsze musi być nijakie i nudne. Panie w ofercie znajdą całą masę oryginalnych i przykuwających wzrok propozycji, które oprócz walorów estetycznych wyposażone zostały w systemy zwiększające ich funkcjonalność i komfort noszenia. Należy zwrócic uwagę przede wszystkim na techniczne walory produktów.

Technologie:

Omni Heat Thermal Reflective (odbijanie ciepła) - pomaga regulować temperaturę poprzez odbijanie i zatrzymywanie ciepła produkowanego przez organizm, umożliwiając jednocześnie odprowadzanie wilgoci, co pozwala zachować poczucie komfortu. Inspiracją przy tworzeniu materiałów Thermal Reflective były niezwykłe właściwości ratunkowych, aluminiowych koców termicznych. Ta innowacyjna technologia zapewnia większą o 20% izolację cieplną, przy zachowaniu wysokiego poziomu 


Omni-Freeze® – zaawansowane chłodzenie
Technologia odprowadzania ciepła umożliwia rozpraszanie ciepła ciała, zapewniając znaczne ochłodzenie w gorące dni, dzięki czemu można dłużej przebywać na świeżym powietrzu.Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.


 Omni-Tech™ - to technologia totalnej ochrony przed nagłymi zmianami pogody. Stosuje się w niej mikroporowatą, oddychającą membranę i uszczelnione szwy pokryte trwałą, wodoszczelną powłoką (DWR), które zapewniają komfort i są bardzo funkcjonalne. Columbia jako jedna z pierwszych firm wprowadziła na rynek wodoodporne i „oddychające”: odzież wierzchnią i obuwie, które pozwalają klientom cieszyć się świeżym powietrzem i aktywnością w plenerze bez względu na wiatr, deszcz czy chłód.


OMNI-SHADE® -Ochrona przed słońcem.Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

Omni-Dry® – zaawansowane odparowywanie
Technologia odprowadzająca wilgoć umożliwia przenoszenie i rozpraszanie potu z ciała, zapewniając szybkie odparowywanie, gwarantując wygodę podczas aktywności fizycznej.
 

FB