Columbia

Koszula męska Columbia Triple Canyon Solid Long Sleeve Shirt-Mosstone

opinie kupujących pozostaw opinię
299,90zł
Wybierz kolor
Koszula męska Columbia Triple Canyon Solid Long Sleeve Shirt-Carbon
Koszula męska Columbia Triple Canyon Solid Long Sleeve Shirt-Mosstone
Koszula męska Columbia Triple Canyon Solid Long Sleeve Shirt-Fossil
Koszula męska Columbia Triple Canyon Solid Long Sleeve Shirt-Super Blue
Wybierz rozmiar
XL
tabela rozmiarów
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.


Koszula męska Columbia Triple Canyon Solid Long Sleeve Shirt wykonana w specjalnej technologii UPF 30 sprawdzi się w czasie cieplejszych dni, gdy trafisz na szlak.Specjalna technologia tkaniny UPF 30 zapewni ochronę przed słońcem i ma za zadanie wyciągnąć wilgoć z dala od ciała.Wykonana z komfortowego elastycznego materiału- jeszcze lepsze dopasowanie.

 

CECHY:
 

 • Omni-Wick™
 • Omni-Shade™ UPF 30 sun protection
 • elastyczny materiał- jeszcze lepsze dopasowanie.
   

  Materiał:

 • 88% Polyester, 12% Elastane


  OMNI-WICK®
  High-Performance Wicking Fabric
  Omni-Wick® EVAP – 
  to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.


  OMNI-SHADE® 
  Sun Protection
  Technologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.

  Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

  Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

  Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Aby ocenić produkt, musisz się zalogować.


8 miesięcy temu / Pm86
Best Shirt for Summertime Comfort

Polecamy również