search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Grill

opinie kupujących pozostaw opinię
-23%
107,79zł 139,99zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 107.79 PLN

Wybierz kolor
Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Fossil
Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Grill
Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-White
Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Collegiate Navy
Wybierz rozmiar
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od

Kapelusz Columbia  Bora Bora Booney praktyczny i wygodny, doskonale sprawdzi się podczas cieplejszych dni. Technologia Omni-Wick świetnie odprowadza pot, zapewniając uczucie suchości i komfortu. Kapelusz wykonany z materiału z filtrem UPF 50,doskonale chroni użytkownika przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.


Materiał:
100% nylon
100% poliester

Cechy:
 

 • Praktyczny kapelusz przeciwsłoneczny
 • Doskonale chroni przed słońcem podczas aktywności na świeżym powietrzu
 • Regulowany pasek pod brodą
 • Ochrona przed promieniowaniem UV – Omni-Shade®
 • Wewnętrzna opaska z odprowadzającego pot materiału Omni-Wick®
 • Regulowany elastycznym ściągaczem obwód


  OMNI-SHADE® Ochrona przed słońcem
  Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.
   

  Omni-Wick® EVAP –nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz.Produkty z Omni-Wick ® doskonale pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry,gdzie szybko wyparowuje.Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Polecamy również
FB