search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Fossil

opinie kupujących pozostaw opinię
119,99zł
Wybierz kolor
Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Fossil
Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Grill
Kapelusz Columbia Bora Bora Booney-Sage
Wybierz rozmiar

Towar jest niedostępny. Powiadom mnie, kiedy się pojawi.

Podaj adres email:
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sklep moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.


Kapelusz Columbia  Bora Bora Booney,praktyczny i wygodny, doskonale sprawdzi się podczas cieplejszych dni. Technologia Omni-Wick świetnie odprowadza pot, zapewniając uczucie suchości i komfortu.Kapelusz wykonany z materiału z filtrem UPF 50,doskonale chroni użytkownika przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.


Materiał:
100% nylon
100% poliester

Cechy:
 

 • Praktyczny kapelusz przeciwsłoneczny
 • Doskonale chroni przed słońcem podczas aktywności na świeżym powietrzu
 • Regulowany pasek pod brodą
 • Ochrona przed promieniowaniem UV – Omni-Shade®
 • Wewnętrzna opaska z odprowadzającego pot materiału Omni-Wick®
 • Regulowany elastycznym ściągaczem obwód
   

  columbia-polstor
  OMNI-SHADE® Ochrona przed słońcem
  Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.
   

   

  polstor columbia

  Omni-Wick® EVAP –nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz.Produkty z Omni-Wick ® doskonale pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry,gdzie szybko wyparowuje.Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Polecamy również
FB