search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Koszula męska Triple Canyon Solid Short Sleeve Shirt-Collegiate Navy

opinie kupujących pozostaw opinię
249,90zł
Wybierz kolor
Koszula męska Triple Canyon Solid Short Sleeve Shirt-Fossil
Koszula męska Columbia Triple Canyon Solid Short Sleeve Shirt-Carbon
Koszula męska Triple Canyon Solid Short Sleeve Shirt-Collegiate Navy
Wybierz rozmiar
M
tabela rozmiarów
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.

Koszula męska Triple Canyon Solid Short Sleeve Shirt nie zawiedzie Cię podczas przygody na świeżym powietrzu. Technologia odprowadzania wilgoci Omni-Wick oznacza, że obróbka potu nie musi być stresująca - tkanina odparuje niepożądaną wilgoć.Ta wszechstronna koszulka jest wyposażona we wbudowaną technologię ochrony przed słońcem Omni-Shade UPF 30,aby chronić Cię przed szkodliwym promieniowaniem UV i rozciąganiem w czterech kierunkach, aby nadążać za wszystkimi ruchami.


Dlaczego koszula męska Triple Canyon Solid Short Sleeve Shirt:
 

 • Materiał: 88% polyester, 12% elastane
 • Technologia odprowadzania wilgoci Omni-Wick
 • Omni-Shade UPF 30 technologia ochrony przeciwsłonecznej
 • 4-kierunkowy komfort rozciągania
 • Aktywny krój
 • kieszonka zapinana na zamek

  Rodzaj sportu
  Slim

  Kraj pochodzenia
  Bangladesh

  Wymiary
  Środkowa część pleców : 28.5cal / 72.5cm

   

  Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.


  OMNI-SHADE®  Ochrona przed słońcemUbrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Aby ocenić produkt, musisz się zalogować.


3 lat temu / ted
Incredible comfort and durability. I love how silly soft these are.W tabelach przedstawiono wymiary ciała, a nie wymiary produktów.

Polecamy również
FB