search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON LS Shirt-Super Blue Plaid

opinie kupujących pozostaw opinię
-40%
191,94zł 319,90zł
Wybierz kolor
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON LS Shirt-Super Blue Plaid
Wybierz rozmiar
XL
tabela rozmiarów
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od

Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON LS Shirt z długim podwijanym rękawem wykonana w specjalnej technologii UPF 30 sprawdzi się w czasie cieplejszych dni, gdy trafisz na szlak. Specjalna technologia tkaniny UPF 30 zapewni ochronę przed słońcem i ma za zadanie wyciągnąć wilgoć z dala od ciała. Wykonana z komfortowego elastycznego materiału- jeszcze lepsze dopasowanie.


Dlaczego koszula męska Columbia TRIPLE CANYON LS Shirt :
 

 • Omni-Wick™
 • Omni-Shade™ UPF 30 sun protection
 • Comfort stretch

  Nr stylu
  1788891

  Grupa docelowa
  Men's

  Rodzaj sportu
  Slim

  Kraj pochodzenia
  Bangladesh

  Materiał
  Fabric: 88% polyester/ 12% elastane

  Wymiary
  Środkowa część pleców : 28.5cal / 72.5cm


  OMNI-WICK®
  High-Performance Wicking Fabric
  Omni-Wick® EVAP – 
  to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.


  OMNI-SHADE® 
  Sun Protection
  Technologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.

  Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

  Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

  Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Aby ocenić produkt, musisz się zalogować.


2 lat temu / Andrew
I have had Columbia shirts for years.Quality
2 lat temu / Andy
ThanksW tabelach przedstawiono wymiary ciała, a nie wymiary produktów.

Polecamy również
FB