search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

XERO

Buty męskie Xero Shoes Denver Leather-Black

opinie kupujących pozostaw opinię
599,00zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599.00 PLN

Wybierz kolor
Buty męskie Xero Shoes Denver Leather-Brown
Buty męskie Xero Shoes Denver Leather-Black
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od

Buty męskie Xero Shoes Denver Leather-Brown renomowanej amerykańskiej marki z Colorado. 

Kiedy jest zimny i wilgotny dzień, nie możesz się doczekać, aby założyć skórzaną wersję naszych najlepiej sprzedających się męskich butów Denver.

Dzięki konstrukcji przyjaznej dla bosych stóp, wodoodpornej cholewce ze skóry nubukowej, flanelowej wyściółce, odbijającej ciepło wkładce i przyczepnym bieżnikom możesz chcieć, aby ciepła pogoda nigdy nie nadeszła.
 

GOTOWY NA POGODĘ

Dzięki cholewce ze skóry nubukowej Denver Leather jest gotowy wszędzie tam, gdzie chcesz się udać. Jest gotowy na zimno dzięki przytulnej flanelowej podszewce i odbijającej ciepło wkładce. Lub wyciągnij tę wkładkę, jeśli robi się trochę cieplej lub szukasz bardziej bosych butów.

LEKKI I CHWYTNY

But Denver Leather jest lekki i waży 346 g (dla każdego mężczyzny w rozmiarze 42). Ten but ma 4-milimetrowy bieżnik z podwójną jodełką na naszej gumowej podeszwie FeelTrue®, dzięki czemu będziesz mieć przyczepność, gdziekolwiek go zabierzesz.
 

Jeśli twoje stopy nie czują się tak dobrze pod koniec dnia, jak na początku, nie wypróbowałeś Denver Leather.

Odmieniający życie komfort i doskonała wydajność wynikają z tego, że pozwalasz stopom robić to, co naturalne — zginać się, poruszać, zginać i czuć.

Wszystkie buty Xero mają szerszą strefę palców w kształcie stopy, która umożliwia rozłożenie i rozluźnienie palców u stóp, niepodwyższoną piętę „zero drop” dla prawidłowej postawy, nisko nad ziemią konstrukcję dla lepszej równowagi i zwinności oraz elastyczną podeszwa, która zapewnia połączenie przyczepności, ochrony i czucia podłoża, Twój mózg chce pomóc Ci żyć życiem najpierw stopą .

Aby wyczyścić buty Xero, umyj je ręcznie ciepłą wodą z łagodnym mydłem i pozostaw do wyschnięcia. Nie zalecamy umieszczania Xeros w pralce lub suszarce.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Polecamy również
FB