search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

The North Face

rozmiar
Płeć


Produkty The North Face w sklepie Polstor.pl

Historia marki rozpoczyna się w Ameryce w 1966 roku. Pierwszy sklep marki znajdujący się w San Francisco został założony przez Douglasa Tompkinsa i jego ówczesną żonę Susie. Celem marki jest dążenie do otwierania nowych, ciekawych możliwości zarówno przez tworzenie wyjątkowej odzieży i sprzętu, który pozwala na komfortowe docieranie do nieznanych do tej pory miejsc, jak i dzięki sponsorowaniu wypraw ekspedycyjnych, pplegającym na odkrywanie nowych możliwości do uprawiania sportów.

Nazwa marki The North Face

Tłumaczenie nazwy marki oznacza „północny stok (góry)”, a więc najtrudniejsze do pokonania i najbardziej wymagające zbocza. Produkty marki zgodnie z tym założeniem pomagają sportowcom w zdobywaniu miejsc, które do tej pory były uznawane za niezdobyte.

Produkty The North Face

Bogata oferta marki The North Face pozwala wszystkim wielbicielom sportów oraz osobom, którym zależy na wyborze komfortowej odzieży wysokiej jakości, na znalezienie odzieży dopasowanej do ich potrzeb. Innowacyjne materiały wysokiej jakości, nowoczesne estetyczne projekty i dbałość o szczegóły sprawiają, że produkty marki świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Marka dba o tworzenie wysokiej jakości produktów, The North Face przygotował duży wybór produktów, dlatego wybór takiego, który będzie dopasowany do naszych potrzeb nie stanowi problemu.

- Kurtki i okrycia wierzchnie  w ofercie The North Face – Zależnie od rodzaju sportu i warunków pogodowych kurtki stanowią jeden z ważniejszych elementów odzieżowych dla osób, którym zależy na uprawianiu sportów outdoorowych.
  
- Softshelle  w ofercie The North Face -  niezbędne podczas letnich wypraw górskich lub uprawiania joggingu. Kurtki softshelowe cieszą się dużą popularnością zarówno wśród sportowców, jak i do użytku codziennego, jako wygodna alternatywa dla tradycyjnych kurtek.

- Puchowe kurtki  w ofercie The North Face - doskonale ochronią przed zimnem i chłodem, zapewniając komfort cieplny na odpowiednim poziomie; potrzebne szczególnie w zimowych miesiącach, a także podczas uprawiania zimowych sportów: narciarstwa, podczas jazdy na snowboardzie oraz podczas zimowej turystyki.

- Polary  w ofercie The North Face -  przyjemne w dotyku, przydatne podczas uprawiania sportów zimowych, jako dodatkowa warstwa docieplająca pod kurtką lub jako samodzielne okrycie wierzchnie podczas uprawiania sportów w cieplejszych warunkach. Komfortowe także w codziennym użytkowaniu, ze względu na zapewnienie komfortu cieplnego.
 

Marka The North Face oferuje duży wybór produktów, dlatego wybór takiego, który będzie dopasowany do naszych potrzeb nie stanowi problemu.
 

- Spodnie w ofercie The North Face znajdują się zarówno długie, jak i krótkie spodnie, wykonywane z różnych materiałów, przystosowane do uprawiania różnych sportów, przydatne podczas kempingów lub turystyki. Atrakcyjne modele znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

FB