search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Spodnie Columbia TITAN PEAK PANT-Carbon/Heatwave

opinie kupujących pozostaw opinię
399,90zł
Wybierz kolor
Spodnie Columbia TITAN PEAK PANT-Zinc
Spodnie męskie Columbia TITAN PEAK PANT-Black
Spodnie Columbia TITAN PEAK PANT-Carbon/Heatwave
Wybierz rozmiar
tabela rozmiarów
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.

Spodnie Columbia TITAN PEAK™ PANT,4-drożne elastyczne,wszechstronne męskie spodnie sportowe.Skalisty teren i szlaki turystyczne są wartymi przeciwnikami - a może świetnymi przyjaciółmi -dla tych nylonowych spodni.Dzięki zaawansowanej ochronie przed zabrudzeniami i ochronie przed słońcem UPF 50 będziesz mile zaskoczony łatwością, z jaką możesz poruszać się aktywnie spędzając czasCECHY:
 

 • Omni-SHIELD™ - zaawansowana repelencja
 • Ochrona przed słońcem Omni-SHADE ™ UPF 50
 • 4-drożny odcinek komfortowy
 • Bonded szwy
 • Zintegrowany pasek zdejmowany
 • Częściowa elastyczność w pasie
 • Przegubowe kolana
 • Kieszenie na zamek błyskawiczny
 • Zamknięta kieszeń  bezpieczeństwa
 • Importowany

TKANINA : 

 • 90% Nylon / 10% Elastan


  Omni-Shield™ – ta technologia zabezpiecza odzież przed pochlapaniem: wodą, sokami  a nawet czerwonym winem. Można powiedzieć, że po materiale z zastosowaną technologią Omni-Shield™ płyny spływają jak po przysłowiowej „kaczce”.


  cOLUMBIA pOLSTORTechnologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.Omni-Shade® – ochrona przeciwsłonecznaUbrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.
Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Polecamy również