search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Spodenki męskie COLUMBIA TERMINAL TACLE-Cool Grey, Vivid Blue

opinie kupujących pozostaw opinię
229,90zł
Wybierz kolor
Spodenki męskie COLUMBIA TERMINAL TACLE-Sunset Red
Spodenki męskie COLUMBIA TERMINAL TACLE-Moxie Tippet
Wybierz rozmiar
tabela rozmiarów
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.


Spodenki COLUMBIA TERMINAL TACLE PFG to zaawansowana tkanina Omni Shield w połączeniu z Omni Shade ,wyposarzone w otwieracz do butelek, dzięki czemu połączysz super-wygodne spodenki z spożywaniem Twojego ulubionego napoju.

Najnowsza technologia opracowana i zastrzeżona przez Columbia Sportswear, jest jedną z czterech należących do grupy tzw. „democratic technologies" – dostępnych dla każdego. Technologia ta stosowana jest w produkcji tkanin linii odzieżowych Columbia. Ich jednolita faktura oraz ścisłe sploty włókien syntetycznych i naturalnych, pozwalają uzyskać wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem UV. W ten sposób technologia zabezpiecza skórę przed promieniowaniem słonecznym UPF (Ultrafiolet Protection Factor), dzięki czemu można praktycznie bez ograniczeń korzystać z aktywności na świeżym powietrzu.  

Tkanina opracowana przez Columbia Sportswear i zastosowana w linii Omni-ShadeTM, została nagrodzona specjalnym medalem przez amerykańską Fundację do Walki z Rakiem Skóry. Medal jest przyznawany tylko produktom o wyjątkowej innowacyjności i bezpieczeństwie użytkowania.CECHY:

  • Omni-Shield ™ 
  • Omni-SHADE ™ UPF ochrona 50 przed słońcem
  • bezpieczna kieszeń zip-zamknięte
  • Otwieracz do butelek
  • Regular fit
  • Importowany

TKANINA :

  • 88% poliester / 12% elastan Omni-Shield ™ 4-Way Stretch Woven
     

columbia polar-polstor
Omni-Shield™
 – ta technologia zabezpiecza odzież przed pochlapaniem: wodą, sokami  a nawet czerwonym winem. Można powiedzieć, że po materiale z zastosowaną technologią Omni-Shield™ płyny spływają jak po przysłowiowej „kaczce”.

 


Omni-Shade® – ochrona przeciwsłoneczna

Technologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.

 

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Polecamy również