Columbia

Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Super Blue Heather

opinie kupujących pozostaw opinię
269,99zł
Wybierz kolor
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Yacht Plaid
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Shark Heather
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Super Blue Plaid
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Super Blue Heather
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Shark Plaid
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Heathwave Plaid
Wybierz rozmiar
M L XL XXL
tabela rozmiarów
Termin wysyłki
3-9 dni
Dostawa już od

Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON™ SS Shirt-wykonana w specjalnej technologii UPF 30 sprawdzi się w czasie cieplejszych dni, gdy trafisz na szlak.Specjalna technologia tkaniny UPF 30 zapewni ochronę przed słońcem i ma za zadanie wyciągnąć wilgoć z dala od ciała.Wykonana z komfortowego elastycznego materiału- jeszcze lepsze dopasowanie. Zobacz bogata ofertę, prezentujemy szeroką gamę interesujących modeli w wielu kolorach, takich jak męskie koszule Columbia. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! 
 

Dlaczego męska koszula Columbia TRIPLE CANYON™ SS Shirt:

 • Omni-Wick™
 • Omni-Shade™ UPF 30 sun protection
 • Comfort stretch
   

  FABRIC:

 • 88% Polyester, 12% Elastane


  OMNI-WICK®
  High-Performance Wicking Fabric
  Omni-Wick® EVAP – 
  to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.


  OMNI-SHADE® 
  Sun Protection
  Technologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.

  Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

  Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

  Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Aby ocenić produkt, musisz się zalogować.


9 miesięcy temu / Paul
Prompt delivery. Happy with purchase

Polecamy również