search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Super Blue Carbon Plaid

opinie kupujących pozostaw opinię
269,99zł
Wybierz kolor
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Yacht Plaid
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Shark Heather
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Stinger Plaid
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Super Blue Carbon Plaid
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Yacht Carbon Plaid
Koszula męska Columbia TRIPLE CANYON SS Shirt-Tapestry
Wybierz rozmiar
M L XL XXL
tabela rozmiarów
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od

Koszula Columbia TRIPLE CANYON™ SS Shirt wykonana w specjalnej technologii UPF 30 sprawdzi się w czasie cieplejszych dni, gdy trafisz na szlak.Specjalna technologia tkaniny UPF 30 zapewni ochronę przed słońcem i ma za zadanie wyciągnąć wilgoć z dala od ciała. Wykonana z komfortowego elastycznego materiału- jeszcze lepsze dopasowanie. Zobacz bogata ofertę, prezentujemy szeroką gamę interesujących modeli w wielu kolorach, takich jak męskie koszule Columbia. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! 
 

Dlaczego koszula Columbia TRIPLE CANYON™ SS Shirt :
 

 • Omni-Wick™
 • Omni-Shade™ UPF 30 sun protection
 • Comfort stretch
   

  Rodzaj sportu
  Slim

  Kraj pochodzenia
  Bangladesh

  Materiał
  Fabric: 88% polyester/ 12% elastane

  Wymiary
  Środkowa część pleców : 28.5cal / 72.5cm


  Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.


  OMNI-SHADE®  Ochrona przed słońcemUbrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Aby ocenić produkt, musisz się zalogować.


3 miesięcy temu / Eric Toro
Many thanks for your quick answer. I'm so happy with this discount. For sure I will buy more product of your store.
3 miesięcy temu / Bartek S.
Wszystko OK, znowu chętnie
1 rok temu / Paul
Prompt delivery. Happy with purchase

Polecamy również
FB