search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 PLAID LS Shirt-Copper Ore Plaid

opinie kupujących pozostaw opinię
299,90zł
Wybierz kolor
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 PLAID LS Shirt-Collegiate Navy Gindham
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 PLAID LS Shirt-Tapestry Plaid
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 PLAID LS Shirt-Beach Plaid
Wybierz rozmiar
M L XL XXL

Towar jest niedostępny. Powiadom mnie, kiedy się pojawi.

Podaj adres email:
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sklep moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
tabela rozmiarów
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.

Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 PLAID LS Shirt z długim rękawem z ponadczasowym krojem i rozwiązaniami, wykonana w technologii Omni-Wick™ i Omni-Shade™. Dzięki zastoswaniu tkaniny w technologii Omni-Wick koszula sprawnie odprowadza wilgoć i posiada właściwości szybkoschnące, co sprawdzi się podczas cieplejszych dni. Dodatkowo zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym na poziomie 30 UPF.  Kołnierzyk,  osłoni kark. Kiedy temperatura wzrasta z pomocą przyjdą też umieszczone w okolicach łopatek wywietrzniki pozwalające na swobodniejszą cyrkulację powietrza. Całość dopełniają dwie kieszenie z patkami na piersiach, które nie tylko świetnie wyglądają, ale pomieszczą najpotrzebniejsze dokumenty.


Dlaczego koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 PLAID LS Shirt:
 

  • Wykonana z cienkiego, wytrzymałego materiału,
  • Zapewnia ochronę przed słońcem na poziomie 30 UPF,
  • Szybko odprowadza wilgoć dzięki technologii Omni-Wick,
  • Kołnierzyk można postawić, aby chronił kark przed upalnym słońcem,
  • Dwie kieszenie z patkami na piersiach,
  • Możliwość podwinięcia rękawów,
  • Z tyłu w okolicach łopatek umieszczono wywietrzniki usprawniające wentylację,
     

Rodzaj sportu
Pan-EU Regular

Kraj pochodzenia
Vietnam

Materiał
Fabric: 100% Nylon

Wymiary
Środkowa część pleców : 30cal / 76cm

Waga (rozm. M): 207 g;

 

OMNI-SHADE® 
Ochrona przed słońcem

Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.


Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
WiadomośćW tabelach przedstawiono wymiary ciała, a nie wymiary produktów.

Polecamy również
FB