search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt-Tapestry Plaid

opinie kupujących pozostaw opinię
-35%
162,44zł 249,90zł
Wybierz kolor
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt-Beach Plaid
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt-Mustard Plaid
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt-Tapestry Plaid
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt-Black Gingham
Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt-Carbon Gingham
Wybierz rozmiar
L
tabela rozmiarów
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od

Koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt dla osób lubiących aktywnie spędzać czas,wykonana z technicznego materiłu o doskonałych właściwościach, Zapewni Ci wygodę podczas użytkowania.Tradycyjny wygląd sprawdzi się też podczas codziennego użytkowania a dzięki specjalnej konstrukcji tkaniny w technologii Omni-Wick Koszula sprawnie odprowadza wilgoć i posiada właściwości szybkoschnące.To idealny kompan na letnie, weekendowe eskapady. Koszula łączy w sobie prosty, ponadczasowy krój z zaawansowaną technologią odparowywania Omni-Wick®, która zapewni uczucie chłodu oraz komfortu podczas długich pieszych wycieczek oraz świetny wygląd, długotrwałą świeżość i komfort. Dzięki swym właściwościom zagwarantuje Twojej skórze bezpieczeństwo nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu.
 

Dlaczego koszula męska Columbia SILVER RIDGE 2.0 MULTI PLAID SS Shirt :
 

  • Wykonana z cienkiego, ale wytrzymałego materiału;
  • Zapewnia ochronę przed słońcem na poziomie 30 UPF;
  • Szybko odprowadza wilgoć dzięki technologii Omni-Wick;
  • Kołnierzyk można postawić, aby chronił kark przed upalnym słońcem;
  • Dwie kieszenie z patkami na piersiach;
  • Z tyłu w okolicach łopatek umieszczono wywietrzniki usprawniające wentylację;
  • Producent Columbia Sportswear Company USA
     

Rodzaj sportu
Pan-EU Regular

Kraj pochodzenia
Vietnam

Materiał
Fabric: 100.0% Nylon

Wymiary
Środkowa część pleców : 30cal / 76cm

 

Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.


OMNI-SHADE®  Ochrona przed słońcemUbrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Aby ocenić produkt, musisz się zalogować.


1 rok temu / Paweł D.
Najlepsza koszula na wakacje. Super
1 rok temu / Cynthia
A very nice looking, comfortable, and light weight shirt.W tabelach przedstawiono wymiary ciała, a nie wymiary produktów.

Polecamy również
FB