+48 504 705 164
Columbia

Koszula męska Columbia PFG Tamiami II SS Shirt-Vivid Blue

opinie kupujących pozostaw opinię
239,90zł
Wybierz kolor
Koszula męska Columbia PFG Tamiami ™ II SS Shirt-Collegiate Navy
Koszula męska Columbia PFG Tamiami ™ II SS Shirt-Sail
Koszula męska Columbia PFG Tamiami ™ II SS Shirt-Skyler
Koszula męska Columbia PFG Tamiami ™ II SS Shirt-Fossil
Koszula męska Columbia PFG Tamiami ™ II SS Shirt-Napa Green
Koszula męska Columbia PFG Tamiami ™ II SS Shirt-Jupiter
Koszula męska Columbia PFG Tamiami ™ II SS Shirt-Cool Grey
Koszula męska Columbia PFG Tamiami II SS Shirt-White
Koszula męska Columbia PFG Tamiami II SS Shirt-Vivid Blue
Wybierz rozmiar
S M L XL XXL
tabela rozmiarów
Termin wysyłki
3-9 dni
Dostawa już od

Koszula Męska PFG Tamiami ™ II SS Shirt Columbia wykonana jest z ultralekkiego materiału w technologii Omni Shade oraz Omni Wick posiada właściwości antybakteryjne,Z zewnątrz wygląda jak zwykła koszula weekendowa, ale jak tylko zrobi się gorąco ujawnia swoją wartość. Włókna wykonane z granulowanego nylonu są zwarte i miękkie w dotyku. Koszula jest wentylowana i szybkoschnąca, a technologia Omni-Shade chroni skórę przed szkodliwym działaniem słońca. 

COLUMBIA SPORTSWEAR COMPANY oferuje kolekcję odzieży Performance Fishing Gear (PFG), która kładzie nacisk na wygodę i funkcjonalność.Kolekcja PFG obejmuje odzież począwszy od funkcjonalnych koszul,koszulek,bezrękawników,spodenek i spodni po czapki.Wyróżnia ją wysokiej jakości wykonanie i elementy,które doceni każdy.Materiały wyposażono w najlepsze technologie marki Columbia - wodoodporną Omni-Tech®, rewolucyjną technologię chłodzącą OMNI-Freeze®, technologię OMNI-Wick® zapewniającą szybkie odparowanie potu i maksymalną oddychalność oraz doskonałą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV OMNI-Shade®, dzięki której będziesz bezpieczny nawet podczas całodziennego pobytu na słońcu.


CECHY:

  • Shade UPF Omni-40 zapewnia maksymalną ochronę w słońcu,
  • Technologia Omni-Wick aktywnie oddycha i wyciąga wilgoć z dala od skóry,
  •  Modern Classic dopasowanie,
  •  Właściwości antybakteryjne ,
  • Odpowietrznik,
  • importowana


Tkanina:

     Omni-Shade, Omni-Wick 100% poliester ripstop

 

columbia-polstor
OMNI-WICK®
Aktywnie oddycha i wyciąga wilgoć z dala od skóry

 

columbia -polstor
OMNI-SHADE® 
Ochrona przed słońcem

Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Powiązane produkty