search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Koszula męska Columbia PFG Low Drag Offshore ™ LS Shirt-Jupiter

opinie kupujących pozostaw opinię
-40%
143,94zł 239,90zł
Wybierz rozmiar
M

Towar jest niedostępny. Powiadom mnie, kiedy się pojawi.

Podaj adres email:
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sklep moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
tabela rozmiarów
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.

Koszula Columbia PFG Low Drag Offshore LS Shirt lekki ripstop z wbudowaną ochroną przeciwsłoneczną i strategicznym odpowietrzaniem sprawia, że ​​ta koszula jest idealna na długie dni w słońcu, a czysta linia i stonowane detale zapewniają komfort.

Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.Dlaczego koszula Columbia PFG Low Drag Offshore LS Shirt:
 

 • Omni-Shade UPF 40 zapewnia maksymalną ochronę w słońcu
 • Technologia Omni-Wick aktywnie oddycha i odprowadza wilgoć z dala od skóry
 • Właściwości antybakteryjne
 • Odpowietrzniki na łopatkach 
 • Modern Classic Fit
 • ImportowanyTKANINA :

 • Omni-Shade Omni-Wick 100% poliester ripstop
   

  polstor columbia

  Omni-Wick® EVAP – to nowa technologia wysyłania wilgoci z dala od ciała na zewnątrz. Produkty z Omni-Wick ® doskonale  pochłaniają wilgoć i pot a następnie szybko transportują z dala od skóry, gdzie szybko wyparowuje. Ten proces powoduje że użytkownik posiada zawsze chłodne i suche ubranie.

   

  columbia-polstor

  OMNI-SHADE® 
  Ochrona przed słońcem

  Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Polecamy również
FB