search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Devold

rozmiar
Płeć


Produkty Devold w sklepie Polstor.pl

Zapoznaj się z ofertą norweskiej marki DEVOLD. Produkty proponowane przez markę dla osób aktywnie spędzajacych czas , uprawiających sport amatorsko lub wyczynowo?  Oferta Devold kierujemy do osób – będących w ruchu i poszukujących funkcjonalnej i wytrzymałej bielizny termoaktywnej oraz wełnianej odzieży na różne okazje. W sklepie internetowym i stacjonarnym polstor.pl znajdziesz bardzo ciekawą i szeroką ofertę bielizny termoaktywnej oraz odzieży turystycznej. Zapraszamy do zapoznania się z  uniwersalnymi koszulkami, bokserkami, swetrami, a także z bardzo ciekawa ofertą skarpet, czapek i rękawice dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Wszystkie proponowane produkty wyróżniają się doskonałymi parametrami utrzymywania ciepła i odprowadzania wilgoci dzięki unikalnym właściwościom materiału, którym jest czysta wełna merynosowa.
Firma Devold® of Norway została założona w 1853 roku, co czyni ją jedną z najstarszych na świecie firm z branży outdoorowej. Pierwszymi odbiorcami odzieży byli głównie marynarze i rybacy, ale to okres wielkich eksploracji polarnych umożliwił szybki rozwój i odkrywanie zalet wełny owczej. W 1888 roku Fridtjof Nansen dokonał trawersu Grenlandii ubrany właśnie w odzież wełnianą Devold. W 1911 roku Roald Amundsen zdobył biegun południowy również ubrany przez Devolda.
Obecnie produkty Devold cieszą się rosnącą popularnością wśród entuzjastów wszystkich form aktywnego spędzania czasu na całym świecie, a także używane są z powodzeniem w życiu codziennym. Użytkownicy wybierają DEVOLD, ponieważ w produktach marki połączono najwyższy komfort z funkcjonalnością i niezobowiązującym wzornictwem. Sięgają po nie również osoby pracujące w trudnych warunkach – strażacy, ratownicy, nurkowie, leśnicy, osoby pracujące na wysokościach. Ważnym czynnikiem determinującym ich wybór jest najwyższa możliwa jakość produktu i pewność, że nie zawiedzie w trudnej sytuacji. Ich uznanie stanowi dla nas najlepszą rekomendację.

FB