search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Czapka męska Columbia SILVER RIDGE BALL CAP II-Azul

opinie kupujących pozostaw opinię
104,89zł
Wybierz rozmiar

Towar jest niedostępny. Powiadom mnie, kiedy się pojawi.

Podaj adres email:
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sklep moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.

Czapka męska Columbia SILVER RIDGE BALL CAP  to idealne rozwiązanie na ciepłe letnie dni kiedy wymagana jest skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi. Profil daszka dobrze chroni wzrok, a technologia Omni-Shade™ to zabezpieczenie głowy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Technologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.

Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Wykonana z lekko elastycznego materiału, co w połączeniu z regulacją obwodu za pomocą rzepa z tyłu umożliwia optymalne dopasowanie do głowy. Dodatkowo dzięki zastosowanej przez firmę Columbia technologii Omni-Shield czapka wolniej namaka i trudniej ją zabrudzić, co przyda się zwłaszcza w czasie długich, letnich wyjazdów.


Dlaczego Czapka męska Columbia SILVER RIDGE BALL CAP :
 

  • Lekko elastyczny materiał zapewnia optymalne dopasowanie,
  • Technologia Omni-Shield sprawia, że czapka wolniej namaka i trudniej ją zabrudzić,
  • Omni-Shade™ zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym na poziomie 30 UPF,
  • Regulacja obwodu za pomocą umieszczonego z tyłu zapięcia na rzep,
  • Boczne panele perforowane w celu zapewnienia lepszej wentylacji,
  • Producent: Columbia Sportswear, USA
     

Materiał:


Omni-Shade, Omni-Wick, Omni-Shield 88% polyester/12% elastane
 

Waga: 67 g;

 

Omni-Shield™
Water and Stain Repellent
 

OMNI-WICK®
High-Performance Wicking Fabric
 

OMNI-SHADE® 
Sun Protection

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Polecamy również
FB