search_icon.alt

Polski / English
/

cart_icon.alt

Koszyk jest pusty

Columbia

Czapka Columbia SILVER RIDGE BALL CAP III-White

opinie kupujących pozostaw opinię
104,89zł
Wybierz kolor
Czapka Columbia SILVER RIDGE BALL CAP II-Fossil Grill
Czapka Columbia SILVER RIDGE BALL CAP III-White
Czapka Columbia SILVER RIDGE BALL CAP III-Nocturnal
Czapka Columbia SILVER RIDGE BALL CAP III-Wine Berry
Wybierz rozmiar
Termin wysyłki
6-9 dni
Dostawa już od

Czapka Columbia SILVER RIDGE BALL CAP  to idealne rozwiązanie na ciepłe letnie dni kiedy wymagana jest skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi. Profil daszka dobrze chroni wzrok, a technologia Omni-Shade™ to zabezpieczenie głowy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Technologia ochrony przeciwsłonecznej Omni-Shade pomaga w zabezpieczeniu Twojej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz spędzić więcej beztroskich godzin na słońcu.

Ubrania Omni-Shade Columbia Sportswear chronią przed szkodliwym promieniowaniem, blokując niebezpieczne promienie słońca. Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry, dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV.

Inaczej jest w przypadku SPF (ang. Sun Protection Factor), czyli miary redukcji oparzeń słonecznych dzięki zastosowaniu filtra, która nie określa jakiejkolwiek ochrony przed promieniami UVB. Promienie UVB są o wiele bardziej szkodliwe niż UVA i docierają do nas nawet w pochmurne dni. Technologia Omni-Shade zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.

Podobnie jak w przypadku filtra, technologia Omni-Shade ma określoną wartość liczbową określającą poziom ochrony przeciwsłonecznej. W przeciwieństwie do filtra technologia Omni-Shade nie zużywa się. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz z wyższym czynnikiem Ultraviolet Protection Factor (UPF) i dostępnych jest kilka poziomów ochrony Omni-Shade: UPF 15, UPF 30, UPF 40 oraz UPF 50+. Przypomina to krem z filtrem, ale nie trzeba go ponownie nakładać.

Wykonana z lekko elastycznego materiału, co w połączeniu z regulacją obwodu za pomocą rzepa z tyłu umożliwia optymalne dopasowanie do głowy. Dodatkowo dzięki zastosowanej przez firmę Columbia technologii Omni-Shield czapka wolniej namaka i trudniej ją zabrudzić, co przyda się zwłaszcza w czasie długich, letnich wyjazdów.


Dlaczego czapka Columbia SILVER RIDGE BALL CAP :
 

  • Lekko elastyczny materiał zapewnia optymalne dopasowanie,
  • Technologia Omni-Shield sprawia, że czapka wolniej namaka i trudniej ją zabrudzić,
  • Omni-Shade™ zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym na poziomie 30 UPF,
  • Regulacja obwodu za pomocą umieszczonego z tyłu zapięcia na rzep,
  • Boczne panele perforowane w celu zapewnienia lepszej wentylacji,
  • Producent: Columbia Sportswear, USA

     

Nr stylu
1840071

Grupa docelowa
Unisex

Rodzaj sportu
Accessories

Kraj pochodzenia
Vietnam

Materiał
Fabric: Omni-Shield™ Summiteer Lite 96% nylon / 4% elastane

 

Omni-Shield™
Water and Stain Repellent
 

OMNI-WICK®
High-Performance Wicking Fabric
 

OMNI-SHADE® 
Sun Protection

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Polecamy również
FB